video na maila

2820118732213700x100.gif

wtorek, 20 grudnia 2011

Wygoda nauki przez Internet

Skuteczność indywidualnych korepetycji
Wyobraź sobie, że pstrykasz palcami i natychmiast w Twoim domu pojawia się obok Ciebie dyplomowany nauczyciel języka niemieckiego, pracujący na co dzień w dobrej szkole publicznej lub prywatnej. Mający ogromną wiedzę i doświadczenie pedagogiczne, a przy tym cierpliwy, życzliwy i myślący tylko o tym, aby jak najlepiej nauczyć Cię posługiwania się niemieckim. Zaczyna się lekcja. Nauczyciel wprowadza Cię w temat, zaczyna wyjaśniać kolejne zagadnienia gramatyczne, uczy Cię nowych słówek, pokazuje jak te słówka wymawiać. Prezentuje Ci zwroty i przykładowe zdania, pokazuje jak je stosować w praktycznych sytuacjach. Odpowiada na wszystkie Twoje potencjalne pytania, niczego nie pomija. Na koniec lekcji utrwala Twoją wiedzę poprzez ciekawe, urozmaicone ćwiczenia oceniające. Pstrykasz palcami - nauczyciel żegna Cię z uśmiechem i znika, aż do następnego spotkania...


Wygoda nauki przez internet

Brzmi fantastycznie? W dawnych czasach na pewno nie obyłoby się bez magii, ale teraz mamy komputery i internet. Objaśnienia mówione przez nauczyciela można zapisać w dokumencie tekstowym, wymowę obcych słówek i zdań nagrać jako pliki dźwiękowe, a ćwiczenia wykonać jako interaktywny program. Łączymy wszystko w całość, umieszczamy na stronie internetowej i dostajemy jedyny w swoim rodzaju kurs online do samodzielnej nauki języka niemieckiego.
Kurs odbywa się w pokoju konferencyjnym, do którego otrzymujesz link , w dogodnym czasie uczysz się bez wychodzenia z domu.
Wszelkie informacje:
Skype: dorota631